1/13/2014

DOBRZE WYDANE 20, 50, 100 - styczeń 2014

Witam ponownie i zapraszam do nowe serii postów, które planuję zamieszczać raz w miesiącu aby pokazać wam, co można kupić za niewielkie pieniądze.

Pulą na zakupy w każdym miesiącu jest 20zł, 50zł i 100zł. Większość prezentowanych tutaj rzeczy sama kupuję i sprawdzam ich jakość.

Hello again! I would like to invite you to my new monthly post series which will show you what to buy inexpensively . I'll be spending 20zł, 50zł and 100 zł on clothes and accessories. 

Ok to zaczynamy! Pierwszą rzeczą, którą kupiłam jest burgundowa szal/chusta z H&M
Ok, let's start it! First thing I bought is a beautiful, burgundy scarf from H&M

20 ZŁH&M polyiester scarf 20 zł

Jest bardzo ciepła i ogromna (mogę z niej zrobić piękny kocyk ;) ) Idealnie pasuje też do mojego płaszcza zimowego, z którym nie rozstaję się pomimo dobrej pogody.
It's so warm and large that I can make a blanket from it :) It matches my checked winter coat which I'm still wearing despite of perfect, almost spring-like weather.

50 ZŁCotton bow tie 50zł  CONCEPTSHOP
Kto powiedział, że panie nie mogą nosić much? To świetna alternatywa dla naszyjników. Muszki będą pięknie wyglądały do koszul z kołnierzykami. Najlepiej wybierać klasyczne kolory i wzory, aby pasowały do wielu stylizacji.
Who said that wommen cannot wear bow ties? It's a great alternative for necklaces. Bow ties are perfect for collared shirts. I would recommend to buy classical designs. Then they will match everyday outfits.
 

100 ZŁ


Ostatnia pozycja to książka dla wszystkich fashionistek interesujących się historią mody. Nie znam lepszej publikacji w tej dziedzinie. Polecam ogromnie: wspaniałe ilustracje, zdjęcia i przekrój mody od początków istnienia.
Last  thing o buy is a must-have book for every fashionista interested in fashion history. I have't read better book in that matter. I highly recommend this album with great illustrations, photos and history of fashion shown in masterpieces of painting from the beginning of it.Francois Boucher, HISTORY OD FASHION, ok 99-119 zł

No comments:

Post a Comment